GEMİ BROKERLİĞİ

BATINAK DENIZCILIK TIC. A.S. YÜK VE GEMİ BROKERLİĞİ ALANINDA HEMEN HEMEN HER TÜRLÜ YÜKÜN TAŞIMA ORGANİZASYONUNU VE BROKERLİĞİNI YAPMAKTADIR.

BATINAK DENIZCILIK TIC. A.S

Batınak Denizcilik Tic. A.Ş. 1989 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamız gemi kiralama, gemi acenteliği, gemi armatörlüğü, liman işletmeciliği, lojistik servisleri, antrepo/depolama ve ithalat/ihracat alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana taşımacılık ve denizcilik sektorünün her alanında müşterilerine kesintisiz olarak hizmet vermekte ve çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. 2011 Yılında Batınak Denizcilik Holding kurulmasıyla beraber tüm şirket grupları holding çatısı altında birleşmiştir.

demo

Hizmetlerimiz

Batınak Denizcilik Holding grup şirketlerinden Gülport Liman Hizmetleri A.Ş firması 2006 yılından itibaren Güllük Limanı’nın sahibi ve işleticisi konumundadır. Liman gerek iskelesi gerekse açık-kapalı stok sahaları, fiktif antrepoları, kapalı soğuk hava depoları ile bölge ihracat ve ithalatçısına limancılık, antrepoculuk, gümrüklü/gümrüksüz stoklama ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Packaging
and Storage
Warehousing
service
Ground
Transport
Logistic
Services

Request a Free Quote

IZMIR MERKEZ OFIS
GULLUK OFIS
Batınak Denizcilik ve Tic AŞ tarafından sunulan www.batinak.com/iletisim adresindeki İletişim formunu kullanmam sebebiyle öğrenilen kişisel verilerimle ilgili, Web Sitesi İletişim Formu Aydınlatma Metni‘ni okuduğumu, bu aydınlatma metninde yer alan kişisel verilerimin, yine bu aydınlatma metninde yer alan hukuki sebeplerle, açıklanan kişilere, açıklanan amaçlarla aktarılabileceğini ve kişisel verilerimle ilgili olarak istediğim zaman aydınlatma metninde yer alan iletişim kanallarıyla veri sorumlusuna başvurabileceğimi biliyor, Web Sitesi İletişim Formu Aydınlatma Metni içeriğine açık rıza gösteriyorum
Anladım